Opis inwestycji

  • Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkania oraz lokale usługowe w nowoczesnym, czteroklatkowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji przy ul. Zagnańskiej - tuż obok doliny Silnicy, w pobliżu kieleckiego Zalewu i jedynie 1500m od ścisłego centrum Kielc.
  • Zaprojektowane przez zespół architektów łączących najnowocześniejszą wiedzę z doświadczeniem,  mieszkania posiadają od dwóch do czterech pokoi i powierzchnie od 36 do 90 m2. Zapewniają one również możliwość zmiany ich aranżacji i dostosowania do Państwa potrzeb, a układ budynku umożliwia łatwe wydzielenie strefy dziennej i nocnej mieszkania.
  • Mieszkania oferowane są w standardzie deweloperskim, posiadają nowoczesną stolarkę okienną, duże tarasy od strony wschodniej, południowej i zachodniej oraz balkony od strony północnej. Wykończone one zostały estetycznymi barierkami ze stali nierdzewnej i szkła, zapewniając wysoki komfort ich użytkowania. Każde z mieszkań posiada własną, zasilaną gazem ziemnym instalację centralnego ogrzewania oraz wody użytkowej, umożliwiającą zastosowanie indywidualnych planów grzewczych i znaczne ograniczenie kosztów.
  • Do dyspozycji mieszkańców są 4 klatki z cichobieżnymi windami pracującymi od kondygnacji podziemnej, w której znajdują się wyznaczone w parkingu podziemnym do wyłącznego korzystania miejsca postojowe oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Na parterze budynku zlokalizowane są natomiast indywidualnie wydzielone, podwójne stanowiska garażowe.
  • Wydzielony przy budynku i ogrodzony teren zielony z placem zabaw dla dzieci, podobnie jak okoliczne tereny rekreacyjne, zapewniają możliwość spokojnego wypoczynku bądź aktywnego spędzania czasu.
  • Lokale usługowo - handlowe od 35 do 100 m2 z możliwością ich połączenia, położone są dogodnie na parterze budynku. Posiadają one, w zależności od potrzeb, duże witryny i ekspozycje od strony elewacji zachodniej i ulicy Zagnańskiej, bądź kameralną funkcję od strony elewacji północnej i południowej.
  • W niedalekim sąsiedztwie inwestycji „Moje Zacisze” znajdą Państwo zarówno najdłuższe w Kielcach ścieżki rowerowe, miejskie place zabaw, tereny rekreacyjne, szkoły, przedszkola, przychodnie i sklepy, a nawet budynek ZUS, Urząd Miejski i Urząd Wojewódzki.
  • Lokalizacja budynku zapewnia doskonałą komunikację zarówno pieszą, komunikacją miejską, jak i samochodową z centrum miasta, jak i trasami wylotowymi z Kielc, ułatwiając i skracając znacznie na przykład codzienny dojazd do pracy. Nie bez znaczenia jest również łatwy dojazd do dworców PKP i PKS.
  • Inwestycja „Moje Zacisze” jest realizowana w oparciu i zgodnie z  ustawą  "O ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego” z dn. 16-09-2011 (Dz. U. 2011 nr 232, poz. 1377), zwaną potocznie „ustawą deweloperską”. Gwarantuje ona pełną realizację inwestycji oraz daje zabezpieczenie środków powierzonych deweloperowi chroniąc nabywców lokali przed nieuczciwymi praktykami.

 

Mieszkanie pokazowe